HAKKIMIZDA

Gebze Platform vinç, Gebze genelinde her türlü vinç kiralama hizmetini müşterilerine sağlamaktadır. Deneyimli operatörleri ve bakımlı yeni model araçlarıyla hem güvenli yük kaldırma konusunda, hem ağır yük nakliyesinde başarılı bir biçimde hizmet sunmaktadır. Fabrikalar da, inşaat sahalarında, beton direk dikme işlerinde, prefabrik ev kurulumlarında, çelik çatı işlerinde, ağır tonajlı makine taşıma, yükleme ve indirme işlerinde ve tüm yük ve yüksek noktalarda ki çalışmalarda Hiyap vinç ve sepetli platformlarla başarıyla hizmet sunmaktadır.

Şirketimiz her şeyden önce iş güvenliği ilkesiyle çalışmakta, tam güvenlik almadan hiç bir zaman çalışmaya başlamamaktadır. Bunun yanında iş güvenliği açısında makine parkımızın tamamını ve kamyonlarımızı periyodik bakım, günlük , haftalık ve aylık bakımları gibi bütün ihtiyaç duyulan servis hizmetlerini muhakkak yetkili servislerden temin etmektedir. İşin uzmanları tarafından test edilen araçlarımız gönül rahatlığı ile çalışma ortamına sevk edilmektedir.

Hesaplı fiyat politikamızı ticari yaşantımızın hiç bir anında kaybetmeyip, dost kazanmanın en güzel birikim olduğunu iyi bilenlerdeniz. Bu nedenle olacak ki, pek çok firmamız ile uzun yıllardan beri beraber çalışmaktayız.

Çalışmakta olan çalışanlarımızın hepsi eğitimlidir.
Kamyonlarımız ve elemanlarımız makine mühendisleri odasından vizeli ve belgelidir.
Araçlarımızın tamamı sigortalıdır.
Yapılan işlerimizin tamamı sigorta kapsamındadır.